Zabiegi la estetica

Rozważasz zabieg medycyny estetycznej? Sięgnij najpierw po dawkę medycznej wiedzy w przystępnej formie.

Kwas hialuronowy

Za co kochamy kwas hialuronowy?

Wyobrażasz sobie współczesne kosmetyki oraz medycynę estetyczną bez kwasu hialuronowego? Zabiegi z użyciem tej substancji cieszą się ogromną popularnością. Wypełniacze na bazie tej substancji ze względu na bezpieczeństwo, dobre efekty i trwałość są cennym skarbem medycyny estetycznej. Płock i gabinet La Estetica w centrum miasta zapraszają na wizytę!

Osocze bogatopłytkowe

Potencjał, który masz we krwi

Zależy Ci na odmłodzeniu swojej cery lub pozbyciu się blizn potrądzikowych? A może Twoim problemem jest łysienie? Rozwiązanie tych problemów jest ukryte w… Tobie. Mowa o zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego. Jest ono chętnie stosowane w medycynie estetycznej i dermatologii.

Cellulit

Cztery zabiegi na cellulit, które Ci pomogą

Czy wiesz, że statystycznie co druga kobieta ma cellulit? Pamiętaj o tym, szczególnie oglądając poprawiane zdjęcia modelek, np. na Instagramie. Jeśli martwisz się wyglądem swojej skóry w okolicach bioder czy nóg, uspokajamy – są to zmiany, które można zmniejszyć! Sprawdź cztery najskuteczniejsze zabiegi na cellulit, których efekty dojrzysz na własnej skórze.

Wideodermoskopia

Weź swoje znamiona pod lupę

Pieprzyki są urocze, ale co jakiś czas warto sprawdzać je pod kątem zmian nowotworowych. Nie muszą one być złośliwe, ale, szczególnie, jeśli masz ich sporo, dmuchaj na zimne. Badanie znamion dermatoskopem pozwoli na wstępną ocenę zmian skórnych. Co kryje się pod pieprzykami, kiedy i dlaczego lepiej je sprawdzać? Dowiedz się więcej.

Mezoterapia igłowa

Nakłucia, których nie musisz się bać

Dla piękna trzeba trochę pocierpieć – znasz to powiedzenie? Mezoterapia igłowa, mimo, że brzmi groźnie, nie jest zabiegiem, którego trzeba się obawiać. Przeprowadzana w seriach, daje konkretne, zauważalne w lustrze skutki. Na czym dokładnie polega i dlaczego warto się jej poddać? Dowiedz się więcej!

Umów się na wizytę

Bezpłatne konsultacje lekarskie i porady eksperta
– przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej.

© Copyright - la estetica | Medycyna Estetyczna Płock | lek. med. Agnieszka Lemiec