Gabinet medycyny estetycznej, w samym sercu Płocka

O wysoki poziom opieki, bezpieczeństwo i trwałe efekty w przyjaznej atmosferze i relaksującym otoczeniu - dba zespół profesjonalnych lekarzy i pielęgniarek. Poznajcie nas!

„Marzę o tym, aby moi pacjenci, po wizycie w La Estetica czuli się nie tylko piękniejsi, młodsi, lżejsi, ale żeby poczuli się też wypoczęci, dopieszczeni i odżywieni od środka. Żeby świadomie wpływali na jakość i komfort swojego życia. Żeby ich twarze promieniały magiczną siłą wiary w siebie. Żeby efekt naszej współpracy był postrzegany naturalnie, jako niewymuszony luz i zdrowe zadowolenie. Żeby zmiany były subtelne, ale widoczne. I gdy przykładowo pacjentka na ulicy spotyka dawno niewidzianą koleżankę/kolegę , ona/on szczerze reaguje słowami : „ Och ! Jak świetnie wyglądasz! Jakaś taka wypoczęta…Byłaś na dłuższym urlopie ?”

– mówi z uśmiechem dr Agnieszka Lemiec, twórczyni marki La estetica.

Nasze zabiegi i usługi zostały tak dobrane, aby spełniać najwyższe standardy jakości i oczekiwania naszych Klientów. Wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy i specjalistów.

Zawsze upewniamy się, że nasi Klienci są traktowani z absolutną dyskrecją i profesjonalizmem.

Inspirujący zespół Lekarzy i Estetyków

Zespół la estetica, to 14 lat doświadczenia estetycznego piękna, kwalifikacji i bezcennych doświadczeń. Jesteśmy małym zespołem, ale daje nam to możliwość przeprowadzenia zabiegów, w sposób profesjonalny i wyrafinowany. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom urzeczywistnianie marzeń o zachowaniu wiecznej radości, blasku i świeżego wyglądu.

O nas 1

lek. Agnieszka Lemiec

Twórczyni marki La estetica

Lekarz medycyny Agnieszka Lemiec, od 14 lat prowadzi gabinet, osobiście nadzorując większość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ciepła, otwarta, profesjonalna i nastawiona na ciągły rozwój. A przy tym dyskretna. Fanka innowacji. Zależy jej na pełnej współpracy z pacjentem, dostrzegając w nim przede wszystkim człowieka. To ona doprecyzuje Wasze potrzeby ciała w języku medycyny estetycznej. Stosując indywidualne podejście do pacjenta, dobierze najefektywniejszą terapię, oceni konieczność konsultacji z pozostałymi specjalistami zespołu. Wypracowała autorskie metody łączenia różnych terapii i preparatów w celu zmaksymalizowania efektów odmładzająco - nawilżających. Kładzie szczególny nacisk na jakość i bezpieczeństwo stosowanych preparatów, stawiając na jak najbardziej naturalne i długotrwałe efekty.

O nas 2

lek. Magdalena Radosz

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii

Absolwentka I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła kurs z medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Obecnie pracuje na Oddziale Dermatologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Stale podnosi swoje kwalifikacje z zakresu dermatologii i medycyny przeciwstarzeniowej aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą. W naszej Klinice wykonuje zabiegi karboksyterapii, mezoterapii, laserowego usuwania zmian skórnych, peelingi chemiczne oraz inne zabiegi medycyny estetycznej. W życiu prywatnym miłośniczka psów, dalekich podróży i tańca.

O nas 3

lek. Anna Domagała

Lekarz w trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję jako lekarz rezydent na Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej przy Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej stale poszerza biorąc czynny udział w kursach i konferencjach. Specjalizuję się w dermatologii ogólnej, medycynie estetycznej i anti-aging oraz w laseroterapii. Jest zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna bez wywoływania efektu sztuczności. Prywatnie interesuję się sportem oraz kinem. Kocha podróżować.

O nas 4

Monika Jadanowska

kosmetolog , technik fizoterapii

O nas 5

Anna Mejer-Barczewska

mgr fizjoterapii medycznej

O nas 6

Grażyna Spadło

pielęgniarka