Nici zagęszczające - regeneracja skóry twarzy 1

Specjalna konstrukcja nici sprawia, że skóra w sposób ciągły stymulowana jest do produkcji kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Poszczególne włókna rozpuszczają się jedne po drugich przez okres kilku miesięcy – aż do momentu ich całkowitego zaniknięcia. Nici zagęszczające przyczyniają się do poprawy ogólnej kondycji skóry. Pośrednio mogą też zadziałać liftingująco, choć efekt uniesienia zależny jest od wyjściowego stanu skóry pacjenta, od jego wieku, a także ilości zastosowanych nici.

Nici zagęszczające stosowane są w tzw. terapiach łączonych. Zabieg nićmi stosować można między innymi w połączeniu z zabiegiem laserem frakcyjnym.

Wskazania:

  • zmarszczki
  • poprawa elastyczności skóry szyi, dekoltu, biustu, ramion

Jak wygląda zabieg?

Po zastosowaniu znieczulenia miejscowego lekarz wprowadza pojedynczo nici pod skórę. Wykonuje się to za pomocą sterylnej i bardzo cienkiej igły lub kaniuli, bez nacinania tkanek. Rodzaj nici, ich długość oraz grubość dobierane są indywidualnie. Wprowadzone nici są niewyczuwalne i niewidoczne. Zwykle zakładamy do 40-50 nici.

Zabieg trwa około godziny.

Cennik

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Twarz
od 1200 zł
Podbródek
1000 zł
Dekolt
1200 - 2800 zł

Bezpłatne konsultacje lekarskie i porady eksperta

* przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej

Zalecenia pozabiegowe:

Przez 5 dni od zabiegu należy pamiętać, by nie obciążać twarzy ekspresyjną mimiką, między innymi unikając szerokiego uśmiechania się czy długich rozmów. W tym czasie nie powinno spożywać się pokarmów, które są twarde i wymagają mocniejszego gryzienia. Należy także na te kilka dni odstąpić od aktywności sportowych.

Działania niepożądane:

Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona, z widocznymi miejscami wkłuć. Po ustąpieniu znieczulenia miejscowego, odczuwalne mogą być dolegliwości bólowe. Przez kilka dni po zabiegu skóra może być lekko obrzęknięta.