Nici liftingujące - alternatywa dla konwencjonalnego liftingu 1

Wykorzystywane przez nas nici są całkowicie rozpuszczalne. Dobroczynne efekty ich zastosowania utrzymują się, zależnie od pacjenta, od pół roku do dwóch lat.

W la estetice wykorzystujemy między innymi nici First Lift Barb 4D, które wyróżniają się spośród innych nici liftingujących wyjątkowym systemem mikroskopijnych haczyków. Haczyki w Lift Barb 4D rozłożone są gęsto dookoła nici. Po wprowadzeniu nici pod skórę haczyki otwierają się. To sprawia, że poza efektem uniesienia, dochodzi do stymulacji syntezy kolagenu.

Wskazania:

  • korekcja poziomych i pionowych zmarszczek na czole brwi
  • unoszenie brwi
  • korekcja okolicy jarzmowej i dolnej powieki
  • korekcja okolic podbródka

Jak wygląda zabieg?

Po zastosowaniu znieczulenia miejscowego lekarz wprowadza pojedynczo nici liftingując pod skórę. Wykonuje się to za pomocą sterylnej i bardzo cienkiej igły lub kaniuli, bez nacinania tkanek. Rodzaj nici, ich długość oraz grubość dobierane są indywidualnie. Wprowadzone nici są niewyczuwalne i niewidoczne. Zwykle zakładamy od 3 do 6 nici na jedną stronę twarzy. Tuż po zabiegu odrobinę je podciągamy, przez co efekt naciągnięcia jest nieco większy w stosunku do efektu ostatecznego (tzw. hiperkorekcja).

Zabieg trwa około godziny.

Cennik

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Twarz w zależności od ilości nici zużytych do zabiegu
od 2500 zł
Szyja w zależności od ilości nici zużytych do zabiegu
od 2500 zł
Uda, ramiona, brzuch
od 2500 zł

Bezpłatne konsultacje lekarskie i porady eksperta

* przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej

Zalecenia pozabiegowe:

Przez około 5 dni od zabiegu należy pamiętać, by nie obciążać twarzy ekspresyjną mimiką, między innymi unikając szerokiego uśmiechania się czy długich rozmów. W tym czasie nie powinno spożywać się pokarmów, które są twarde i wymagają mocniejszego gryzienia. Należy także na te kilka dni odstąpić od aktywności sportowych.

Działania niepożądane:

Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona, z widocznymi miejscami wkłuć. Po ustąpieniu znieczulenia miejscowego, odczuwalne mogą być dolegliwości bólowe. Przez kilka dni po zabiegu skóra może być lekko obrzęknięta. Przez pierwsze kilkanaście dni pacjent może odczuwać wrażenie ucisku czy gniecenia w miejscach wprowadzenia nici.