USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Na ciele każdego człowieka – niezależnie od jego wieku oraz sposobu, w jaki o siebie dba – pojawiać się mogą zmiany barwnikowe, potocznie zwane znamionami czy pieprzykami. Nierzadko przeszkadzają nam one ze względów estetycznych. I choć zazwyczaj ich obecność nie wpływa na nasze zdrowie, to należy pamiętać, że każda taka zmiana jest de facto zmianą nowotworową – najczęściej zupełnie bezpieczną, jednak wymagającą kontroli i obserwacji. Jeżeli po przeprowadzeniu dokładnej diagnozy, doświadczony lekarz stwierdzi, że dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa, dana zmiana skórna powinna być usunięta, pozostanie jedynie wybór odpowiedniej metody.

Laser CO2

Laser CO2 to najlepsze rozwiązanie, gdy chcemy pozbyć się brodawek wirusowych i łojotokowych, zmian skórnych bez barwnika, przerośniętych gruczołów łojowych, kurzajek, włókniaków i innych narośli.

Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych

Oddając się w ręce naszych specjalistów masz pewność, że zabieg przeprowadzony zostanie wedle najwyższych standardów.

Ze względu na indywidualną formę doboru terapii przedstawione propozycje mają wyłącznie charakter przykładowy i nie stanowią informacji medycznej. Podstawą ustalenia propozycji planu zabiegowego jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.