REDUKCJA ROZSTĘPÓW

Rozstępy to pojawiający się od wielu lat problem, znany wielu kobietom, zwłaszcza tym, które przeszły przez ciążę, lub z różnych powodów szybko zyskały dodatkowe kilogramy. Objawiają się one w postaci nieestetycznych białych lub czerwonych prążków i występują najczęściej na brzuchu, biuście, udach, pośladkach, a także obręczy barkowej i plecach. Skuteczność leczenia rozstępów zależy od etapu ich powstawania. Najlepiej leczyć je od razu, gdy tylko na naszym ciele pojawiają się czerwone prążki. Można wtedy zastosować różne metody leczenia. Poniżej znajdują się najbardziej popularne metody usuwania rozstępów. Z wymienionych najskuteczniejszy i najmniej bolesnym zabiegiem jest laser frakcyjny.

Laser frakcyjny CO2

Zabieg laserem frakcyjnym to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji rozstępów.

Dermapen

System pulsujących igieł wykonuje w skórze pionowe mikrootwory, a zachodzące procesy regeneracyjne powodują, że organizm jakby od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje rozstepy.

Karboksyterapia

Sprawdzony zabieg na pozbycie się niechcianych rozstępów.

Peelingi lekarskie

Każda kuracja opracowywana jest indywidualnie – pod kątem efektu, jaki pacjent chce osiągnąć, z uwzględnieniem specyficznych cech jego skóry.

Ze względu na indywidualną formę doboru terapii przedstawione propozycje mają wyłącznie charakter przykładowy i nie stanowią informacji medycznej. Podstawą ustalenia propozycji planu zabiegowego jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.