REDUKCJA BLIZN

Blizny na twarzy są dokuczliwym i szpecącym problemem. Na szczęście nowoczesna medycyna dysponuje kilkoma rozwiązaniami, które pomogą Ci pozbyć się tego uciążliwego defektu. Skutecznym rozwiązaniem mogą się okazać zabiegi przy użyciu lasera frakcyjnego. Już po kilku sesjach skóra staje się widocznie młodsza, gładsza dzięki pobudzeniu produkcji nowego kolagenu. Koloryt skóry staje się ujednolicony, a nierówności zmniejszone. Kolejnym rozwiązaniem jest PLEXR – jedno z najnowszych urządzeń na rynku medycyny estetycznej. Wykorzystuje on działanie tak zwanej mikrowiązki plazmy, która odparowuje komórki naskórka, uzyskując w ten sposób wyrównanie powierzchni skóry. Pomocne w leczeniu blizn mogą się okazać również zabiegi przy użyciu Dermapenu. Dla uzyskania jak najlepszych efektów należy terapię traktować kompleksowo i czasem łączyć ze sobą różne zabiegi. W terapiach łączonych często wykorzystuje się zabieg Dermapen z osoczem bogatopłytkowym bądź peelingami lekarskimi. Jak widać metod walki z uciążliwymi bliznami obecnie jest wiele, a w doborze terapii zawsze należy podchodzić do pacjenta indywidualnie.

Laser frakcyjny CO2

Zabieg laserem frakcyjnym to jedna z najskuteczniejszych redukcji blizn.

Dermapen

System pulsujących igieł wykonuje w skórze pionowe mikrootwory, a zachodzące procesy regeneracyjne powodują, że organizm jakby od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę.

Osocze bogatopłytkowe

Zabiegi odmładzające oparte o dobroczynne składniki uzyskane z własnej krwi pacjenta to bezpieczny, bezinwazyjny i niepowodujący alergii sposób na regenerację skóry.

Peelingi lekarskie

Każda kuracja opracowywana jest indywidualnie – pod kątem efektu, jaki pacjent chce osiągnąć, z uwzględnieniem specyficznych cech jego skóry.

Ze względu na indywidualną formę doboru terapii przedstawione propozycje mają wyłącznie charakter przykładowy i nie stanowią informacji medycznej. Podstawą ustalenia propozycji planu zabiegowego jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.