Tandemy komplementarnie dobranych zabiegów, które posiadają efekt synergii. Dlatego dają lepszy efekt w połączeniu niż w przypadku pojedynczego zastosowania.

Na koniec sierpnia - duety 1

Beauty booster

Połączenie Redensity 1 i RHA1, kwas hialuronowy (wersja usieciowana i nie) + składniki aktywne. Po co? Dla efektu optymalnego nawilżenia skóry, poprawy elastyczności i redukcji drobnych zmarszczek.

Na koniec sierpnia - duety 2

Osocze bogatopłytkowe (czynniki wzrostu i mezenchymalne komórki macierzyste) + Karboksyterapia (medyczny dwutlenek węgla- gaz)

Osocze bogatopłytkowe jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla rewitalizacji skóry i uwaga! łysienia. Po co CO2? Rozszerza drobne naczynia krwionośne, poprawia ukrwienie, w efekcie mamy dotlenioną tkankę w obszarze zabiegowym – a to znacznie poprawia wyniki zabiegu.

Na koniec sierpnia - duety 3

Peeling PQAGE + mezoterapia Princess Rich

Jak działa? Peeling ma działanie liftingujace. Poprawia nawilżenie. Bez złuszczania. Za efekty odpowiada tu kwas trójchlorooctowy i kwas kojowy. A wykonanie w drugim etapie zabiegu Princess Rich, z kwasem hialuronowym i glicerolem, wzmacnia efekt nawilżenia, uniesienia skóry .

Bezpłatne konsultacje lekarskie i porady eksperta

* przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej