Kategoria-wpisow

Jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej – skuteczny plan żywieniowy.

By 18 czerwca 2019 No Comments
dietetyk

Latem, kiedy najbardziej eksponujemy nasze ciała, a dokuczliwe temperatury najmocniej dają się we znaki, częściej zastanawiamy się jak w racjonalny sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Chcemy schudnąć, ale mądrze, dostarczając organizmowi wszystkich niezbędnych witamin.

Przy odpowiednich zmianach trybu życia oraz pod opieką doradcy żywieniowego zyskujesz pewność, że zgubione kilogramy nie wrócą ze zdwojoną siłą. Jest to częsta przypadłość niekontrolowanych, źle stosowanych diet odchudzających, która w finalnym efekcie jeszcze bardziej demotywuje do dalszej walki o zdrowe ciało.

Przysłowie „małą łyżką człowiek również się naje” ma odniesienie do zdrowej, stabilnej i indywidualnie dobranej diety, w której tłuszcz spalany jest w optymalnym tempie.

Zdrowotne plusy

Zbilansowany plan żywieniowy to gwarantowana przepustka do lepszego samopoczucia. Żywienie oparte na zdrowej, niskoprzetworzonej żywności doda witalności i pomoże zachować energię. Współpraca z doradcą żywieniowym to idealny początek zdrowych nawyków pozostających na lata.  Po wizycie otrzymasz klarowne wskazówki, dokładne wytyczne i proste triki jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Kilogramowe minusy

Mówimy „nie” zbędnej tkance tłuszczowej i kilogramom. Holistyczne i dostosowane do trybu życia żywienie to klucz do idealnej sylwetki. Kto by nie chciał poczuć się tego lata lepiej fizycznie i psychicznie w swoim ciele? Monitorowanie postępów z dietetykiem w naszej klinice jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze, a przede wszystkim pomaga uniknąć efektu jojo.

Poznaj naszego doradcę żywieniowego

Natalia Wieczorek jest absolwentką Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wyznaje zasadę, że odpowiednia diagnoza żywieniowa to klucz w prewencji chorób dieto – zależnych. Wierzy, że nawyki żywieniowe istotnie wpływają na poprawę kondycji psychicznej i fizycznej. Miłośniczka zdrowych i prostych rozwiązań kulinarnych.

 

Jak wyglądają spotkania z dietetykiem?

Pierwsza wizyta:

– zebranie szczegółowego wywiadu,
– pomiary ciała i analiza składu ciała,
– zalecenia żywieniowe,
– gotowy – 7 dniowy plan żywieniowy,

Wizyta kontrolna :

– analiza postępów,
– monitorowanie wyników,
– ponowna analiza składu ciała,
– omówienie dotychczasowych zaleceń.

W La Estetica zadbamy o Państwa na wielu płaszczyznach. Urozmaicona dieta i nasze zabiegi to duet doskonały.

Zapraszamy do rezerwacji:

Online:  laestetica.versum.com

Telefonicznie: 24 263 99 99