Konsultacje z dietetykiem w Płocku

Konsultacje z dietetykiem odbywają się w naszym gabinecie w Płocku przy ulicy Królewieckiej. Podczas wizyty dietetyk przeprowadzi z Tobą wywiad żywieniowo-zdrowotny i na jego podstawie określi dalszy kierunek dietoterapii. Wizyta jest również elementem wyjściowym dla opracowania specjalistycznego planu żywieniowego dostosowanego do Twojego przypadku klinicznego i celów żywieniowych. Opracowujemy wyłącznie indywidualne jadłospisy, dopasowane do oczekiwań pacjenta. Ponadto, w trakcie trwania dietoterapii monitorujemy jej postępy i utrzymujemy stały kontakt z pacjentem.

dietetyk

Natalia Wieczorek

Doradca żywieniowy

Absolwentka Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wyznaje zasadę, że odpowiednia diagnoza żywieniowa to klucz w prewencji chorób dieto – zależnych. Wierzy, że nawyki żywieniowe istotnie wpływają na poprawę kondycji psychicznej i fizycznej. Miłośniczka zdrowych i prostych rozwiązań kulinarnych.

Jak wygląda współpraca z dietetykiem?

Podczas terapii nasz dietetyk:

  • pomoże Ci zmienić Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, abyś w końcu mógł/a w pełni zadbać o swoje zdrowie,
  • doradzi, jakich produktów należy się wystrzegać, a które bezwzględnie trzeba włączyć do codziennego jadłospisu,
  • podpowie, co zrobić aby złagodzić dolegliwości i poprawić samopoczucie,
  • odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Na pierwszej wizycie przede wszystkim przeprowadzamy szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz wykonujemy analizę składu ciała wraz ze szczegółowym omówieniem wyników.

Na tej podstawie zaproponujemy Ci 7 dniowy plan żywieniowy, dzięki któremu nie tylko stracisz na wadze, ale także nabędziesz nowych, zdrowych nawyków. Nie lubisz owoców morza, brokułów czy pomidorów? Przygotujemy propozycje dań, które będą wolne od tych składników.

Jak często będziemy się spotykać?

W trakcie trwania programu zdrowego odchudzania proponujemy systematyczne spotkania. Absolutnym minimum jest spotkanie raz w miesiącu. W tym czasie dietetyk będzie w stanie elastycznie reagować na Twoje potrzeby dostosowując je do aktywności i życia społecznego, np.: wyjazdów czy imprez towarzyskich.

Jednocześnie przez cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji w zakresie kontaktu telefonicznego i mailowego. Zawsze możesz do nas dzwonić po wsparcie, rozwianie wątpliwości czy modyfikację jadłospisu.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Rodzaj wizyty Cena Czas trwania wizyty
1 wizyta – konsultacje 250 zł 60 min
wizyta kontrolna 100 zł 40 min

Zapraszamy na wizytę!

Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić pod nr tel 24 263 99 99 lub zarezerwować wizytę online.

*Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.